X Niedziela Zwykła – 9.06.2024

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Zapraszamy, aby dzisiejsze popołudnie i wieczór spędzić razem z nami, uczestnicząc w festynie parafialnym. Odbywać się on będzie na krużgankach klasztornych od godz. 14.00. W programie m.in.: jedzenie, zabawy i atrakcje dla dzieci, tańce integracyjne, występy muzyczne, finał turnieju drużyn podwórkowych. Ofiary złożone przy okazji festynu będą przeznaczone na pokrycie kosztów jego organizacji.
  2. W ramach odwiedzin duszpasterskich w środę 12 czerwca chcemy udać się do mieszkańców ul. Ludowej 3A, B, C i D oraz 5A, B, C i D natomiast w środę 19 czerwca – ul. Ludowej 2, 4, 6, 7, 7A, B, C i D, 8, 9 i 10. W te dni o godz. 8.00 zostanie odprawiona za nich Msza św. W ich intencji będzie też odmawiany różaniec po Mszy św. o godz. 8.00 i koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00.
  3. W czwartek będziemy przeżywać w naszej parafii uroczystość odpustową św. Antoniego z Padwy. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 18.30, a po niej na nabożeństwo fatimskie z uwielbieniem, różańcem i procesją animowane przez Wspólnotę Jezusa Księcia Pokoju.
  4. Nauka przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 19.15 w sali nr 12 w domu duszpasterskim.
  5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele i uroczystości o godz. 18.30.
  6. Dzisiaj jest ostatni dzień zapisów na parafialny spływ kajakowy, który organizujemy na rzece Rurzycy w sobotę 15 czerwca. Koszt 80 zł. Zapisy wraz z opłatą u proboszcza lub br. Rafała.
  7. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na dokończenie remontu ściany bocznej kościoła, kruchty wejściowej oraz sufitu.
  8. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy św. młodzież z Oazy zaprasza na koncert pieśni uwielbienia. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu młodzieży i dzieci na rekolekcje wakacyjne.
  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Krystyna SALA, lat 83 oraz Marian GNIOT, lat 82. Wieczny odpoczynek…