Zamawianie intencji mszalnych

Biuro parafialne

Intencje mszalne

Intencje mszalne przyjmujemy w godzinach urzędowania biura parafialnego oraz w zakrystii po każdej Mszy świętej.

Msze święte gregoriańskie

Msze święte gregoriańskie można zamówić tylko w biurze parafialnym.

Msze święte zbiorowe

Intencje na Msze święte zbiorowe prosimy składać do skarbony na kracie kościoła bądź w zakrystii. W naszym kościele są sprawowane każdego miesiąca następujące Msze święte zbiorowe:

  • Przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II – 16 dnia każdego miesiąca o godz. 18.30
  • Przez wstawiennictwo św. Ojca Pio – 23 dnia każdego miesiąca o godz. 18.30
  • Za zmarłych – w ostanią środę miesiąca o godz. 18.30

Msze święte sprawowane poza wyznaczonymi godzinami

Istnieje możliwość zamówienia intencji Mszy świętych tzw. „poza godzinami”. Intencje takie będą odprawione przez nas w możliwie najkrótszym czasie, jednak bez możliwości podania daty czy godziny. Bardzo często intencje takie są odprawiane przez braci przebywających okresowo poza Piłą, którzy w danym czasie prowadzą rekolekcje, są na wakacjach, uczestniczą w kursach, szkoleniach itp.

Jeśli nie zależy nam na konkretnym terminie bądź też terminy, którymi jesteśmy zainteresowani są już zajęte, albo jeśli wiemy, że nie będziemy mogli być obecni w kościele na Mszy świętej z zamówioną intencją, intencje „poza godzinami” mogą być warte rozważenia, dając możliwość odprawienia Mszy świętej w stosunkowo krótkim czasie.

Intencje „poza godzinami” można zamawiać, oprócz zwykłej drogi (w biurze parafialnym lub w zakrystii), również telefonicznie, podając treść intencji, a ofiarę wpłacając na konto parafialne.

Numer telefonu: +48 518 545 807
Konto parafii: 32 1240 3695 1111 0000 4455 6482