XIV Niedziela Zwykła – 7.07.2024

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Podczas wakacji, ze względu na wyjazdy braci na rekolekcje, akcje wakacyjne z grupami duszpasterskimi i urlopy, w dni powszednie przyjmujemy mniejszą ilość intencji na Msze św. niż ma to miejsce w ciągu roku. Chcemy jednak poinformować, że istnieje możliwość, aby zamówić intencję na nieodległy termin, właśnie podczas wakacji, która będzie odprawiona przez braci poza naszym kościołem, w miejscu gdzie będą się oni aktualnie znajdować. Gdyby ktoś był zainteresowany zamówieniem takiej intencji mszalnej, można to uczynić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  2. Nabożeństwo fatimskie odbędzie się w sobotę po Mszy św. o godz. 18.30.
  3. Zachęcamy do udziału w 42. Pieszej Diecezjalnej Pielgrzymce ze Skrzatusza na Jasną Górę, która wyrusza 1 sierpnia. Zapisy przez formularz dostępny na stronie: pielgrzymkikoszalin.pl.
  4. Zachęcamy również do obejrzenia wystawy prac wykonanych przez osoby bezdomne w Pile w domu Fundacji „Na Pomoc” przy ul. Poznańskiej 91. Zawiera ona obrazy oraz rzeźby z gliny, drewna, betonu i metaloplastyki. Wystawa będzie otwarta jeszcze tylko przez dwa dni – w poniedziałek i wtorek w godzinach od 11 do 15. Szczegóły oraz galeria zdjęć są dostępne na naszej stronie internetowej.
  5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Bolesław WITULSKI, lat 73; Janina STELTER, lat 79 oraz Krystyna STANKIEWICZ, lat 77. Wieczny odpoczynek…