1. W poniedziałek 13 maja po Mszy św. o godz. 18.30 odbędzie się nabożeństwo fatimskie.
  2. W ramach odwiedzin duszpasterskich w środę 15 maja chcemy udać się do mieszkańców ul. Kaczorskiej – wszystkie numery, ul. Kapucyńskiej – wszystkie numery oraz ul. Karpackiej 1A, 1, 3, 5, 7, 9, natomiast w środę 22 maja – ul. Karpackiej 2, 4, 6, 8 oraz ul. Komuny Paryskiej – 1, 5, 7, 9. W te dni o godz. 8.00 zostanie odprawiona za nich Msza św. W ich intencji będzie też odmawiany różaniec po Mszy św. o godz. 8.00 i koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00.
  3. W przyszłą sobotę na Mszach św. o godz. 10.00 i 12.00, dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 przystąpią do Pierwszej Komunii św.
  4. Natomiast dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2, które obchodziły uroczystość swojej Pierwszej Komunii św. w ubiegłym roku, będą miały rocznicę tej uroczystości w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30. Prosimy, aby dzieci w miarę możliwości przyszły na tę Mszę św. w albach.
  5. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W sobotni wieczór poprzedzający uroczystość zapraszamy do kościoła na uroczystą Mszę św. wigilijną o godz. 18.30 a po niej na czuwanie modlitewne, które zakończymy ok. godz. 22.00 agapą na krużgankach.
  6. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na dokończenie remontu ściany bocznej kościoła, kruchty wejściowej oraz sufitu.
  7. Nabożeństwa majowe odbywają się w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele i uroczystości o godz. 18.30.
  8. Zapraszamy do wzięcia udziału w parafialnym spływie kajakowym, który organizujemy w sobotę 15 czerwca. Odbędzie się on na rzece Rurzycy, na odcinku: Wrzosy – Krępsko. Na początek spływu będziemy uczestniczyć w Mszy św. celebrowanej w plenerze. Czas samego płynięcia ok. 3 godziny, na zakończenie ognisko. Zapewniamy transport, sprzęt oraz poczęstunek. Koszt 80 zł. Zapisy wraz z opłatą u proboszcza lub br. Rafała. Liczba uczestników jest ograniczona.
  9. W minionym tygodniu odszedł do Pana: Klemens FRANKOWSKI, lat 70. Wieczny odpoczynek…