Ogłoszenia duszpasterskie


III Niedziela Wielkanocna - 15.04.2018

  1. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy do osobistej lektury Słowa Bożego

  2. W poniedziałek zapraszamy czcicieli św. Jana Pawła II na Mszę św. wieczorną. Podziękowania i prośby można składać do skarbony na kracie w kościele lub w zakrystii.

  3. Zapisy kolejnego rocznika kandydatów do bierzmowania odbędą się w dniach od 17 do 20 kwietnia (tj. wtorek - piątek), w godz. od 19.00 do 20.00, w domu katechetycznym na salkach. Do zapisów zgłaszają się kandydaci wraz z rodzicami z klas siódmych i drugich gimnazjalnych. Osoby spoza parafii proszone są, aby najpierw zatroszczyć się o zgodę swojego proboszcza na przygotowanie i przyjęcie sakramentu bierzmowania w naszej parafii.

  4. W czwartek 19 kwietnia odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych o godz. 19.15 w kościele.

  5. W piątek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30 w intencji uzdrowienia wiernych a po niej na nabożeństwo.

  6. Weekendowy Kurs Przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się 20 kwietnia w piątek o godz. 17.30 na salkach katechetycznych.

  7. Następna niedziela to, Niedziela Dobrego Pasterza. Z tej okazji zostaną wygłoszone kazania na temat powołania kapłańskiego i zakonnego. W tym dniu także odbędzie się kwesta, przed kościołem, na rzecz naszego Seminarium w Krakowie.

  8. Kręgi Rodzin Domowego Kościoła zapraszają małżeństwa na Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. Po Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo par małżeńskich Najświętszym Sakramentem.

  9. 17 kwietnia w Pile startuje cykl ogólnopolskich bezpłatnych konferencji o nazwie „Katolicka Rewolucja w Biznesie”. Już 17 kwietnia 2018 r. Fundacja Wiara w Biznesie oraz Polska Akademia Biznesu będą zachęcały przedsiębiorców wyznających katolickie wartości do integracji, prowadzenia firm w oparciu o moralność i etykę oraz zasady Katolickiej Nauki Społecznej, a także chcą zaprezentować bezpłatne narzędzia, które mogą zaowocować zwiększeniem zysków oraz klientów. Konferencja będzie miała miejsce 17 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile czas trwania od godziny 09.30 do 14.00.

  10. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie … Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.