Nowy skład wspólnoty braci kapucynów od 1 lipca 2017 r.

br. Tomasz Wołoszyn

proboszcz i gwardian klasztoru
  • Data urodzenia:
    1974-05-09
  • Data imienin:
    22 września
  • Miejsce urodzenia:
    Oborniki Wlkp., archidiec. poznańska
  • Święcenia kapłańskie:
    2000-05-20
Opowiedzialny za:
  • Kancelaria parafialna
  • WF Tau
  • Caraitas
  • Chór parafialny
  • Franciszkański Zakon Świeckich
  • Domowy Kościół

br. Ryszard Modelski

wikariusz i ekonom
  • Data urodzenia:
    1948-08-30
  • Data imienin:
    3 marca
  • Miejsce urodzenia:
    Słutowo, archidiecezja szczecińsko-kamieńska
  • Święcenia kapłańskie:
    1973-05-19

br. Elizeusz Martynów

senior wspólnoty
  • Data urodzenia:
    1934-11-09
  • Data imienin:
    25 sierpnia
  • Miejsce urodzenia:
    Lipowiec, archidiec. lwowska
  • Święcenia kapłańskie:
    1961-09-20

br. Lesław Urbanek

  • Data urodzenia:
    1953-07-27
  • Data imienin:
    3 czerwca
  • Miejsce urodzenia:
    Korczyna, archidiecezja przemyska
  • Śluby wieczyste:
    1981-03-19

br. Jerzy Marć

  • Data urodzenia:
    1959-01-17
  • Data imienin:
    27 stycznia
  • Miejsce urodzenia:
    Zagorzyce, diec. rzeszowska
  • Święcenia kapłańskie:
    1985-06-01
Opowiedzialny za:
  • Żywy Różaniec
  • Neokatechumenat (II i III wspólnota)
  • Mężczyźni św. Józefa
  • Koło Radia Maryja
  • Anonimowi Alkoholicy
  • Rekolekcjonista
  • Kapelan Sióstr Serafitek

br. Łukasz Stec

  • Data urodzenia:
    1968-10-22
  • Data imienin:
    18 października
  • Miejsce urodzenia:
    Tarnów, diecezja tarnowska
  • Święcenia kapłańskie:
    1994-09-28

br. Sławomir Rosiński

  • Data urodzenia:
    1970-09-27
  • Data imienin:
    5 listopada
  • Miejsce urodzenia:
    Wrocław; archidiecezja wrocławska
  • Święcenia kapłańskie:
    2001-05-26
Opowiedzialny za:
  • Katecheza w Szkole Podstawowej nr 4
  • Przygotowanie dzieci do I Komunii św.
  • Duszpasterstwo dzieci
  • Odwiedziny chorych w I piątek
  • Redakcja "Głosu św. Antoniego"

br. Marek Zimny

  • Data urodzenia:
    1986-06-17
  • Data imienin:
    25 kwietnia
  • Miejsce urodzenia:
    Rzeszów; diec. rzeszowska
  • Święcenia kapłańskie:
    2014-05-17
Opowiedzialny za:
  • Katecheza w Gimnazjum nr 5
  • Przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania
  • Wspólnota Młodzieży Franciszkańskiej Tau
  • Grupa biblijna
  • Ministranci
  • Odwiedziny chorych w I piątek