Koleda_2023a.jpg

Kolęda 2023

W styczniu chcielibyśmy odwiedzić naszych parafian, składając wizytę duszpasterską, zwaną kolędą. Osoby i rodziny, mieszkające na terenie naszej parafii, które pragną nas przyjąć w swoich domach, prosimy o wypełnienie specjalnego Zaproszenia i pozostawienie go w zakrystii, kancelarii lub na furcie klasztornej (można wrzucić do skrzynki na listy). Zaproszenia są wyłożone w kościele na stoliku za ławkami.

Chęć przyjęcia kolędy można również zgłosić za pomocą formularza internetowego:

KOLĘDA 2023 - ZAPROSZENIE KAPŁANA

Zaproszenie prosimy dostarczyć do 27 grudnia bieżącego roku. Z wszystkimi, którzy to uczynią, będziemy kontaktować się telefonicznie po 27 grudnia, umawiając dogodny termin. Podczas kolędy nie będziemy przyjmować ofiar, żeby podkreślić, że nie jest to motyw wizyty duszpasterskiej. Osoby, które chciałyby wesprzeć materialne potrzeby parafii mogą to uczynić poprzez niedzielną tacę.

Wizytę duszpasterską rozpoczniemy 2 stycznia 2023 roku, będziemy odwiedzać Parafian od poniedziałku do soboty.

Życzymy błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Pan obdarzy Was pokojem.

Bracia Kapucyni