Różaniec o pokój – rozstrzygnięcie konkursu

Tradycją już w naszej parafii św. Antoniego jest październikowy konkurs na najciekawszy różaniec wykonany własnoręcznie przez dzieci. Tym razem była do wykonania dziesiątka różańca, a tematem był "Różaniec o pokoj". Dostarczono aż 115 pięknych prac, które zostały ponumerowane i zaprezentowane w kaplicy bocznej naszego kościoła. W niedzielę 23 października 2022 wszyscy wierni, po Mszy św. o godz. 11.30, mieli okazję zagłosować na jeden, według nich, najładniejszy różaniec. W kolejną niedzielę, 30 października, również po Mszy św. dziecięcej, zostały ogłoszone wyniki i rozdane nagrody. Pierwsze miejsce zdobył różaniec piernikowy, wykonany przez Maję Hebel z kl. 3 z SP2. Drugie miejsce to różaniec z muszelek wykonany przez Szymona Ajsztet z kl. 1 z SP2. Trzecie miejsce zdobył Leon Tarłowski z kl. 3 z SP4 różańcem zbudowanym z flag narodowych w kształcie serc. Były też trzy prace wyróżnione: Filipa Ogrodnika z Przedszkola nr15, Antka Poteckiego z kl. 2 z SP2 i Magdy Uliczki z kl. 5 z SP4.

Wszystkie prace były wyjątkowe i wszystkim wykonawcom gratulujemy pięknych pomysłów.

 

Zobacz całą galerię zdjęć - https://photos.app.goo.gl/bFCAcKcUhGxDB5jP8

1 miejsce
Maja Hebel

2 miejsce
Szymon Ajsztet

3 miejsce
Leon Tarłowski

 

Wyróżnione: Filip Ogrodnik, Antek Potecki, Magda Uliczka