• Start
  • Wydarzenia
  • Aktualności
wejscie.jpg

Odnawiamy wejście do domu duszpasterskiego

Pragniemy gruntownie odnowić wejście i teren przed naszym domem duszpasterskim. W okresie letnim został przeprowadzony remont systemu odprowadzania wody deszczowej, co mamy nadzieję pomoże w zniwelowaniu problemu wilgoci w salkach znajdujących się w piwnicy.

Kontynuuj czytanie

1-7.jpg

Rekolekcje biblijne - spotkanie Jezusa z kobietą kananejską

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieli by pochylić się głębiej nad Biblią na rekolekcje-warsztaty biblijne prowadzone przez naszego współbrata kapucyna – brata Radosława Solona wraz z panią Marią Nowak. Warsztaty odbędą się koło Tczewa w dniach 13 do 15 października tego roku. 

Kontynuuj czytanie

Marsz dla Życia i Rodziny

W niedzielę 18 czerwca odbędzie się w Pile Marsz dla Życia i Rodziny. Wyruszy on po Mszy św. o godz. 15.00 odprawianej w parafii Świętej Rodziny, a zakończy się piknikiem rodzinnym na placu przy Wyspie. Zachęcamy całe rodziny do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, ubierając się na biało.

Czuwanie z Ojcem Pio

W sobotę 17 czerwca zachęcamy do udziału w XXI Ogólnopolskim Czuwaniu Sympatyków, Czcicieli i Grup Modlitwy Ojca Pio w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. Czuwanie od godz. 14.00 do 24.00. Szczegóły na www.ojciecpio.pl

Festyn parafialny

Zapraszamy, aby niedzielne popołudnie 11 czerwca spędzić razem z nami, uczestnicząc w festynie parafialnym, który ma być okazją do budowania więzi między członkami naszej wspólnoty parafialnej. Odbywać się on będzie na krużgankach klasztornych od godz. 15.00. W programie m.in.: zabawy i atrakcje dla dzieci, tańce integracyjne, franciszkańska gra terenowa, quiz z nagrodami, jedzenie za niewielką opłatą, wspólne śpiewanie. Prosimy parafian o upieczenie na tę okazję ciast, które można przynosić do sali nr 12 domu duszpasterskiego w niedzielę do południa, a także o pomoc w noszeniu stołów w sobotę o godz. 15.00.