Ogłoszenia duszpasterskie


III Niedziela Zwykła - 22.01.2017

 1. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
  - we wtorek wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
  - w środęŚwięto Nawrócenia św. Pawła;
  - w czwartekwspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa;
  - w piątek wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza. W tym dniu swoje imieniny obchodzi br. Jerzy Marć. Serdecznie zapraszamy na wieczorną Mszę św. w intencji solenizanta.
  - w sobotę wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła.
 2. Informujemy, że w minioną niedzielę, na cele grzewczo - remontowe naszej świątyni, zebraliśmy 8200 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. SCHOLA KAPUCINO (prowadzona przez rodzinę państwa Bramczewskich) serdecznie zaprasza na koncert kolęd, który odbędzie się dzisiaj, w naszym kościele o godz. 17:30.
 4. W poniedziałek zapraszamy czcicieli św. Ojca Pio na Mszę św. o godz. 18.30. Podziękowania i prośby można składać do skarbony na kracie kościoła lub w zakrystii.
 5. Msza św. Wypominkowa, odbędzie się w środę o godz. 18.30.
 6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ponadgimnazjalnych, odbędzie się w środę o godz. 19.30, w domu duszpasterskim.
 7. Serdecznie zapraszamy na krótki koncert kolęd w wykonaniu chóru PASJA, który odbędzie się 29 stycznia zaraz po Mszy św. o godz. 13.00 w naszym kościele.
 8. Spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się po feriach - w piątek 17 lutego po Mszy św. wieczornej.
 9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności spośród naszych parafian: Cecylia STRĘK-SZUTOWICZ lat 82, Tomasz IGNACIUK lat 49, Krzysztof KAMIŃSKI lat 56, Adam SOKOŁOWSKI lat 71 i Stanisława TACZALSKA lat 82. Za nich i za naszych bliskich zmarłych módlmy się: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają…