Ogłoszenia duszpasterskie


II Niedziela Zwykła – 15.01.2023

  1. Dziękujemy br. Przemysławowi Tomasowi za głoszenie Słowa Bożego i przybliżenie nam, jak wygląda codzienna posługa najuboższym. Po Mszy św., przy wyjściu z kościoła wolontariusze będę rozdawać ulotki zachęcające do włączenia się w Dzieło Pomocy św. Ojca Pio, jak również zbierać pieniądze do puszek na jego działalność.

  2. Kontynuujemy odwiedziny duszpasterskie naszych parafian. Jednocześnie systematycznie dzwonimy do osób, które dostarczyły nam zaproszenie, aby ustalić termin spotkania. Prosimy cierpliwie czekać na kontakt z naszej strony.

  3. W okresie kolędy kancelaria parafialna czynna jest we wtorek, środę i czwartek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 8.00, do ostatniego interesanta. Nie ma również dyżuru spowiedzi od godz. 17.00. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pojednania w godzinach porannych, wieczorem jest to możliwe 15 minut przed Mszą św.

  4. Młodzież z Oazy dziękuje za ofiary złożone w minioną niedzielę na dofinansowanie wyjazdu na rekolekcje zimowe. Udało się zebrać na ten cel 4 900 zł.

  5. Czcicieli św. Jana Pawła II zapraszamy w poniedziałek na Mszę św. wieczorną. Podziękowania i prośby można składać do skarbony na kracie kościoła lub w zakrystii.

  6. W środę 18 stycznia rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

  7. Kręgi Rodzin Domowego Kościoła zapraszają małżeństwa na Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. Po Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo par małżeńskich Najświętszym Sakramentem.

  8. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła, klasztoru i domu duszpasterskiego.

  9. Nasza prowincja zakonna organizuje dla młodzieży męskiej w czasie ferii szkolnych – „Ferie z braćmi” w naszym domu w Pyzówce k. Nowego Targu. Więcej informacji i zapisy na stronie www.kapszlak.pl i na facebook`u: Kapucyńskim szlakiem.

  10. W zakrystii jest do nabycia Gość Niedzielny i Głos Ojca Pio. Zachęcamy do lektury.