Ogłoszenia duszpasterskie


XXII Niedziela Zwykła - 28.08.2022

 1. W najbliższych dniach w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:

  • w poniedziałek – Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela;

  • w sobotę – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego.

 2. Msza św. wypominkowa zostanie odprawiona w środę o godz. 18.30. Kartki z intencjami można składać do skarbony na kracie kościoła lub w zakrystii.

 3. Nauka przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych również w środę po Mszy św. wieczornej w sali nr 12 w domu duszpasterskim.

 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Do chorych udamy się w czwartek i w piątek w godzinach porannych. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w piątek od godz. 16.30, a o godz. 17.00 dodatkowa Msza św. W sobotę o godz. 9.00 Msza św. wynagradzająca za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu NMP, a po niej różaniec. Do wspólnej modlitwy zaprasza Rycerstwo Niepokalanej.

 5. Msza Święta dla Żywego Różańca ze zmianą tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę o godz. 8.30.

 6. Również w niedzielę o godz. 11.30 zapraszamy dzieci, młodzież i nauczycieli na Mszę św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Podczas niej poświęcimy przybory szkolne i tornistry.

 7. Począwszy od czwartku 1 września w dni powszednie przywracamy dyżur spowiedzi od godz. 17.00.

 8. Jeszcze do końca tego tygodnia godziny urzędowania kancelarii parafialnej według porządku wakacyjnego.

 9. W ubiegłą niedzielę na renowację sufitu naszej świątyni zebraliśmy 7160 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

 10. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku zostali odprowadzeni: Danuta REZMER, lat 61; Jan PANKOW, lat 71; Michał BACHORA, lat 40; Celina JANKOWSKA, lat 71; Zbigniew ŁOBODA, lat 66 oraz Zygmunt BIAŁAS, lat 75. Wieczny odpoczynek…