Ogłoszenia duszpasterskie


XXVI Niedziela Zwykła - 26.09.2021

 1. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:

  • w poniedziałek wspomnienie św. Wincentego à Paulo, prezbitera.

  • we wtorek wspomnienie św. Wacława, męczennika.

  • w środę święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Tego dnia swoje imieniny obchodzić będą: br. Michał Draus, br. Michał Kiełbasa i br. Rafał Ciurej. Msza św. w intencji solenizantów zostanie odprawiona w środę o godz. 18.30. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

  • w czwartek wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.

  • w piątek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.

  • w sobotę wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.

 2. Nowych kandydatów do bierzmowania zapraszamy, wraz z rodzicami, na spotkanie do kościoła, we wtorek (28 września) o godz. 19.15.

 3. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie dla kobiet, które odbędzie się w środę o godz. 17.00 w salce Wieczernik, pt. Emocje, jak sobie z nimi radzić i co zrobić by służyły wypełnieniu Bożego celu. Zapisy u Pani Dominiki Trębackiej pod nr 734 122 312.

 4. Msza św. wypominkowa, zostanie odprawiona w środę o godz. 18.30. Kartki z intencjami można składać do skarbony na kracie kościoła lub w zakrystii.

 5. Nauka przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych w środę po wieczornej Mszy św. w kościele.

 6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Do chorych udamy się w piątek w godzinach porannych. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w piątek od godz. 16.30, a o godz. 17.00 dodatkowa Msza św.

 7. W sobotę o godz. 9.00 Msza św. wynagradzająca za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu NMP, a po niej różaniec. Do wspólnej modlitwy zaprasza Rycerstwo Niepokalanej.

 8. Msza Święta dla Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 8.30. Po niej spotkanie formacyjne i zmiana tajemnic Różańca.

 9. Od piątku zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. W dni powszednie nabożeństwo różańcowe odprawiać będziemy o godz. 17.45, a w niedzielę o godz. 18.15.

 10. W zakrystii jest do nabycia Gość Niedzielny. Zachęcamy do lektury.

 11. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku zostali odprowadzeni: Andrzej PRZYBYLSKI, lat 73 i Mirosław ŁOŻYŃSKI, lat 63. Za w/w módlmy się: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie … Niech odpoczywają …