Ogłoszenia duszpasterskie


XXV Niedziela Zwykła - 19.09.2021

 1. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:

  • w poniedziałek wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, i Towarzyszy.

  • we wtorek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

  • w środę wspomnienie św. Ignacego z Santhià, prezbitera. Tego dnia swoje imieniny obchodzić będzie br. Tomasz Wołoszyn, proboszcz. Pamiętajmy o nim w naszej wdzięcznej modlitwie, szczególnie na Mszy św. wieczornej.

  • w czwartek wspomnienie św. Ojca Pio. Zapraszamy na wieczorną Mszę św. w intencjach, które można składać do skarbony na kracie albo w zakrystii. Po Mszy św. adoracja i czuwanie modlitewne, które zakończymy ok. godz. 20.30 przy figurze Ojca Pio na placu przed kościołem.

  • w przyszłą niedzielę na każdej Mszy św. gościć będziemy Siostry Kapucynki z Krakowa, które podzielą się doświadczeniem swojego życia za klauzurą jak również zbierać będą datki na swoje utrzymanie.

 2. Kręgi Rodzin Domowego Kościoła zapraszają małżeństwa na Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. Po Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo par małżeńskich Najświętszym Sakramentem.

 3. Ogłoszenie dla kandydatów do bierzmowania.

  • Grupę starszą, wraz z rodzicami, zapraszamy na spotkanie w najbliższy wtorek (21 września), na godzinę 19.15 do kościoła.

  • Zapisy dla nowych kandydatów będą podczas spotkania, na które zapraszamy chętnych wraz z rodzicami, w następny wtorek (28 września), także na godz. 19.15 do kościoła.

 4. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie dla kobiet, które odbędzie się 29 września o godz. 17.00 w salce Wieczernik, pt. Emocje, jak sobie z nimi radzić i co zrobić by służyły wypełnieniu Bożego celu. Zapisy u Pani Dominiki Trębackiej pod nr 734 122 312.

 5. W zakrystii jest do nabycia Gość Niedzielny. Zachęcamy do lektury.

 6. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku zostali odprowadzeni: Andrzej TURLEWICZ, lat 65 i Marcin PIESZCZYŃSKI, lat 42. Za w/w módlmy się: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie … Niech odpoczywają …