Ogłoszenia duszpasterskie


XVIII Niedziela Zwykła - 05.08.2018

Wszystkim parafianom, którzy gościli pielgrzymów udających się do Częstochowy, składamy serdeczne podziękowania.

 1. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
  - w poniedziałek święto Przemienienia Pańskiego;
  - w środę święto św. Ojca Dominika, założyciela Zakonu Kaznodziejskiego;
  - w czwartek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy;
  - w piątek święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika;
  - w sobotę święto św. Klary.

 2. W czwartek o godz. 18.30 zostanie odprawiona Msza św. w czasie której modlić się będziemy w intencji II Synodu Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkie wspólnoty naszej parafii do wspólnej modlitwy.

 3. Msza św. dla grupy o. Pio w przyszłą niedzielę o godz. 8.30, po Mszy św. spotkanie formacyjne.

 4. Żywy Różaniec zaprasza na dwudniową pielgrzymkę autokarową do Sanktuariów w: Świętej Lipce; Gietrzwałdzie; Rywałdzie Królewskim; Oborach; Toruniu. Termin 22 – 23 września. Koszt 230 złotych (przy zapisie 100 złotych). Zapisy w zakrystii.

 5. W dniach od 6 do 16 października 2018 r. nasza parafia organizuje autokarową pielgrzymkę do Włoch. Koszt pielgrzymki to 2750 zł. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii i na plakacie przed kościołem. Zapisy w godzinach urzędowania kancelarii, u proboszcza.

 6. Księża Salezjanie z parafii Świętej Rodziny w Pile, serdecznie zapraszają młodzież i osoby dorosłe do udziału w Wakacyjnej Szkole Biblijnej. Więcej informacji na plakatach przed kościołem oraz na stronie internetowej parafii Świętej Rodziny.

 7. Parafia św. Stanisława Kostki organizuje pielgrzymkę szlakiem św. Stanisława Kostki, w 450 rocznicę śmierci. Więcej informacji na plakatach przed kościołem.

 8. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku została odprowadzona: Helena KAPCZYŃSKA, lat 84. Za w/w i za naszych bliskich zmarłych módlmy się: Wieczne odpoczywanie… Niech odpoczywają…