Ogłoszenia duszpasterskie


XXVIII Niedziela Zwykła - 14.10.2018

Dzisiaj obchodzimy XVIII Dzień Papieski pod hasłem: PROMIENIOWANIE OJCOSTWA. Z tej okazji młodzież naszej parafii, zbiera ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

 1. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
  - w poniedziałek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktor Kościoła
  - we wtorek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej;
  - w środę wspomnienie Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika;
  - w czwartek święto św. Łukasza, Ewangelisty. W tym dniu swoje imieniny obchodzić będzie br. Łukasz Stec. Msza św. w intencji solenizanta zostanie odprawiona 22 października (w poniedziałek) o godz. 18.30.
  Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
  - w sobotę wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera;

 2. We wtorek zapraszamy czcicieli św. Jana Pawła II na wieczorną Mszę św. Podziękowania i prośby można składać do skarbony na kracie w kościele lub w zakrystii.

 3. Nauka przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych w środę o godz. 19.00.

 4. W czwartek o godz. 18.30 zostanie odprawiona Msza św. w czasie której modlić się będziemy w intencji II Synodu Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkie wspólnoty naszej parafii do wspólnej modlitwy, a po Mszy św. na spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.

 5. Msza św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 8.30; po Mszy św. spotkanie formacyjne.

 6. W miesiącu październiku zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. W dni powszednie nabożeństwo różańcowe odprawiać będziemy o godz. 17.45, a w niedzielę o godz. 18.15. Dzieci zapraszamy w poniedziałki i środy o godz. 17.00.

 7. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku zostały odprowadzone: Helena MAJROWSKA, lat 98 i Felicja KITKOWSKA, lat 89. Za w/w i za naszych bliskich zmarłych módlmy się: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie … Niech odpoczywają …