Ogłoszenia duszpasterskie


XIII Niedziela Zwykła - 26.06.2022

 1. Po Mszy św. młodzież z Oazy zaprasza na koncert pieśni uwielbienia. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu na rekolekcje wakacyjne.

 2. Podczas wakacji, począwszy od poniedziałku 27 czerwca, ulegają zmianie godziny spowiedzi w dni powszednie i urzędowania kancelarii parafialnej. Spowiadać będziemy w czasie porannych Mszy św. oraz od godz. 18.00 do 18.45, natomiast kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i czwartki od 16.00 do 18.00.

 3. W środę przeżywać będziemy Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu na wszystkich Mszach św. będzie zbierana taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Jest to również dzień imienin naszego organisty - Pana Piotra Belaka. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie.

 4. Msza św. wypominkowa, zostanie odprawiona w środę o godz. 18.30. Kartki z intencjami można składać do skarbony na kracie kościoła lub w zakrystii.

 5. Nauka przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych w środę po Mszy św. wieczornej w sali nr 12 w domu duszpasterskim.

 6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek nie będzie dodatkowej Mszy św. o godz. 17.00. W sobotę o godz. 9.00 Msza św. wynagradzająca za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu NMP, a po niej różaniec. Do wspólnej modlitwy zaprasza Rycerstwo Niepokalanej.

 7. W przyszłą niedzielę swoje imieniny obchodzić będą bracia: Tomasz Duszyc i Tomasz Regiewicz. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.

 8. Msza Święta dla Żywego Różańca ze zmianą tajemnic różańcowych za tydzień o godz. 8.30.

 9. Zapraszamy młodzież do wspólnego wyjazdu na Spotkanie Młodych w Wołczynie i inne akcje wakacyjne organizowane przez naszą prowincję zakonną. Szczegółowe informacje na plakatach przed kościołem, a zgłoszenia przyjmuje br. Rafał.

 10. Duszpasterstwo Akademickie w Pile organizuje w dniach od 1 do 8 sierpnia wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodych w Taizé na południu Francji. Całkowity koszt wynosi 350 zł + 100 euro. Więcej informacji na plakacie.

 11. W zakrystii jest do nabycia Gość Niedzielny i Głos Ojca Pio. Zachęcamy do lektury.

 12. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku zostali odprowadzeni: Marek BINDAS, lat 61; Wioletta MICHALSKA, lat 51; Adam PALEŃ, lat 74 oraz Helena KOBYŁKA, lat 96. Za w/w i za naszych bliskich zmarłych módlmy się: Wieczny odpoczynek…