Ogłoszenia duszpasterskie


XVI Niedziela Zwykła - 18.07.2021

 1. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:

  • w środę św. Wawrzyńca z Brindisi prezbitera i doktora Kościoła.

  • w czwartek święto św. Marii Magdaleny.

  • w piątek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.

  • w sobotę wspomnienie św. Kingi, dziewicy. W tym dniu swoje imieniny obchodzić będzie Siostra Kinga. Msza św. w intencji solenizantki zostanie odprawiona w poniedziałek – 26 lipca o godz. 18.30. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

 2. We wtorek, 20 lipca, będziemy się modlić o rychłą beatyfikację Czcigodnego Sługi Bożego Ojca Serafina Kaszuby, kapucyna.

 3. W środę o godz. 17.00 w salce Wieczernik odbędzie się kolejne spotkanie dla kobiet pt.: Zmiana należy do mnie , przestaję szukać wymówek i zaczynam nowe rzeczy. Spotkanie poprowadzi Zuzanna Zuzelska ze Szkoły Nowej Ewangelizacji w Szczecinie. Zapisy u Pani Dominiki Trębackiej pod numerem 734 122 312. Serdecznie zapraszamy.

 4. W piątek zapraszamy czcicieli św. Ojca Pio na Mszę św. wieczorną. Podziękowania i prośby można składać do skarbony na kracie kościoła lub w zakrystii.

 5. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, po Mszach św. o godz. 10.00, 11.30, 13.00 i 19.00 przed naszym kościołem odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych.

 6. W zakrystii jest do nabycia świeża prasa katolicka: Gość Niedzielny. Zachęcamy do lektury.

 7. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku zostali odprowadzeni: Maria NOWAK lat 84, Alojzy HERMANN lat 88 i Klara ANDRYSIK, lat 89. Za w/w i za naszych bliskich zmarłych módlmy się: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie … Niech odpoczywają …