Ogłoszenia duszpasterskie


XIV Niedziela Zwykła - 04.07.2021

Serdecznie witamy w naszej parafii czterech nowych braci: br. Jerzego Winiarskiego, br. Tomasza Regiewicza, br. Tomasza Duszyca i br. Michała Kiełbasę, którzy od miesiąca lipca przydzieleni są do naszej wspólnoty. Życzymy im wielu łask Bożych w nowym miejscu pracy.

 1. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:

  • we wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

  • w czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

  • w piątek wspomnienie świętych męczenników Mikołaja Picka, Willada i Towarzyszy.

  • w sobotę święto św. Weroniki Guliani, dziewicy.

 2. W środę o godz. 18.30 Msza św. w intencji Ojczyzny, Papieża, Radia Maryja i TV Trwam.

 3. Grupa Ojca Pio zaprasza na Mszę Świętą w najbliższą niedzielę na godz. 8.30.

 4. 1 sierpnia ze Skrzatusza wyruszy 39 Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. Serdecznie zapraszamy na pątniczy szlak. Zapraszamy wszystkich, także tych, którzy z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w całej pielgrzymce. Zapisy przez formularz dostępny na stronie: pielgrzymkikoszalin.pl

 5. W zakrystii jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, Głosu Ojca Pio i L'osservatore romano. Zachęcamy do lektury.

 6. Mamy już lato, dlatego prosimy o odpowiedni strój, który nie naruszy godności osoby ani świętego miejsca jakim jest Kościół.

 7. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku został odprowadzony: Tomasz SIÓDMIAK lat 42 i Krzysztof KALINOWSKI lat 69. Za w/w i za naszych bliskich zmarłych módlmy się: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie … Niech odpoczywają …