Ogłoszenia duszpasterskie


IV Niedziela Zwykła - 03.02.2019

 1. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
  - we wtorek wspomnienie św. Agaty, w tym dniu po każdej Mszy św. poświęcenie chleba.

 2. Zgodnie z Komunikatem Biskupa Diecezjalnego Edwarda Dajczaka, w najbliższą środę na wieczornej Mszy św. będziemy zawierzali Matce Skrzatuskiej sprawy całej naszej diecezji odmawiając Nowennę Skrzatuską. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 3. Zapraszamy na Kurs Alpha, który rozpocznie się w środę, 6 lutego o godz. 18.30, w Kawiarence Wieczernik. Prosimy zgłaszać chęć uczestnictwa w zakrystii. Więcej informacji o Kursie Alfa na stronie internetowej naszej parafii.

 4. W piątek, 8 lutego, o godz. 18. 30 odbędzie się Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Serdecznie zapraszamy.

 5. Grupa Ojca Pio zaprasza na Mszę Świętą w najbliższą niedzielę na godz. 08.30.

 6. W przyszłą niedzielę gościć będziemy br. Jerzego Zielińskiego z Ukrainy. Na każdej Mszy św. wygłosi kazanie oraz kwestować będzie na potrzeby Centrum Rehabilitacji dla uzależnionych oraz Punkt Konsultacyjno-Modlitewny przy kapucyńskim klasztorze w Starym Konstantynowie na Ukrainie.

 7. W poniedziałek, 11 lutego, obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii, Mszę św. w intencji chorych, połączoną z sakramentem namaszczenia chorych, będziemy sprawowali w SOBOTĘ (9 lutego) o godz. 9.00. Aby go przyjąć, wymagany jest stan łaski uświęcającej. Pół godziny przed Mszą św. okazja do spowiedzi. Serdecznie prosimy o pomoc wszystkim chorym, niepełnosprawnym, seniorom, w dotarciu do naszej świątyni a po Mszy św. zapraszamy do sali duszpasterskiej na skromny poczęstunek.

 8. W naszej parafii odbywa się cykl konferencji dla kobiet. Najbliższa konferencja pt. „Kłamstwa, w które wierzą kobiety (koniec ze zwodzeniem i oskarżeniem)" odbędzie się 12 lutego. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.

 9. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku został odprowadzony: Dariusz ZASTROW, lat 34. Za w/w i za naszych bliskich zmarłych módlmy się: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają…