Ogłoszenia duszpasterskie


II Niedziela Zwykła - 20.01.2019

 1. W najbliższym tygodniu przeżywać będziemy:
  - w poniedziałek Dzień Babci a we wtorek Dzień Dziadka. Nie zapomnijmy o życzeniach i modlitwie w ich intencji.
  - w czwartek wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
  - w piątek Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła, jak również zakończenie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  - w sobotę wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

 2. W środę o godz. 18.30 odprawimy Mszę św. za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Intencje prosimy składać w zakrystii, bądź wrzucać do skarbony na kracie kościoła.

 3. Kręgi Rodzin Domowego Kościoła zapraszają małżeństwa na Mszę św. w przyszłą niedzielę na godz. 13.00. Po Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo par małżeńskich Najświętszym Sakramentem.

 4. Wszystkich, którzy zgłosili się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, którą nasza parafia organizuje w październiku tego roku oraz inne osoby zainteresowane tym wyjazdem, bo są jeszcze wolne miejsca, zapraszamy na spotkanie informacyjne w niedzielę 27 stycznia o godz. 17.00

 5. W środę, 30 stycznia, o godz. 19.15 odbędzie się w kościele spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy rodziców obu grup.

 6. Informujemy, że Weekendowy Kurs Przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się 1 lutego, w piątek o godz. 17.30, w salkach katechetycznych.

 7. Jeśli doświadczasz, że w twoim życiu czegoś ci brakuje, chcesz bardziej poznać Boga, otworzyć się na działanie Ducha Świętego, lub po prostu w miłej atmosferze zjeść kolację i porozmawiać – nie zwlekaj i przyjdź na Kurs Alpha organizowany w naszej parafii. Kurs rozpoczyna się 6 lutego o godz. 18.30 w kawiarence „Wieczernik”. Prosimy zgłaszać chęć uczestnictwa w zakrystii. Więcej informacji o kursie znajduje się na stronie internetowej parafii. Serdecznie zapraszamy.

 8. W przyszłą niedzielę o godz. 17.30 Parafia Świętej Rodziny w Pile zaprasza na Ekumeniczny Koncert Kolęd w wykonaniu bukowińskich zespołów z Ukrainy, Rumunii, Węgier i Polski. Bukowińskie zespoły będą również animować muzycznie Mszę św. o godz. 18.00.

 9. Parafia Świętej Rodziny zaprasza do udziału w „Spotkaniach Otwierających na Jezusa”. Pierwsze inauguracyjne spotkanie odbędzie się w niedzielę 27 stycznia po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele Świętej Rodziny. Następne w poniedziałki i w czwartki o godz. 19.00 w domu katechetycznym.

 10. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku została odprowadzona: Zofia DUSZKA, lat 69. Za w/w i za naszych bliskich zmarłych módlmy się: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie … Niech odpoczywają …