Ogłoszenia duszpasterskie


XXV Niedziela Zwykła - 23.09.2018

 1. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
  - w piątek wspomnienie św. Wacława, męczennika;
  - w sobotę święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

 2. Msza św. wypominkowa, zostanie odprawiona w środę o godz. 18.30. Kartki z intencjami można składać do skarbony na kracie kościoła lub w zakrystii.

 3. W najbliższą sobotę swoje imieniny obchodzić będzie br. Michał Draus . Msza św. w intencji solenizanta zostanie odprawiona 1 października (w poniedziałek) o godz. 18.30. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

 4. Dzisiejsze rodziny muszą zmagać się z wieloma trudnościami, między innymi w przekazywaniu wiary dzieciom. Doskonałą pomocą mogą być wspólnoty małżeństw, wzajemnie się wspierających, zrzeszonych w Kręgach Domowego Kościoła. Małżonków chętnych do udziału w takiej formacji prosimy o pozostawienie kontaktu w zakrystii.

 5. Księża Salezjanie z parafii Świętej Rodziny, zapraszają młodzież i osoby dorosłe na Seminarium Odrodzenia Chrześcijańskiego tj. cykl spotkań, które prowadzą do ożywienia i pogłębienia życia religijnego. Więcej informacji na plakacie.

 6. Parafia św. Jana Bosko w Pile organizuje pielgrzymkę do Matki Bożej z Guadelupe w okresie ferii zimowych 2019 r. Szczegółowe informacje i zapisy w kancelarii parafialnej w parafii św. Jana Bosko.

 7. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku zostali odprowadzeni: Bogdan KSYCKI, lat 71 i Melicja HUMERSKA, lat 89. Za w/w i za naszych bliskich zmarłych módlmy się: Wieczne odpoczywanie … Niech odpoczywają …