Ogłoszenia duszpasterskie


VI Niedziela Wielkanocna - 06.05.2018

 1. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
  - we wtorek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski,
  - w piątek wspomnienie św. Ignacego, zakonnika,
  - w sobotę wspomnienie św. Leopolda Mandicia, prezbitera.
  - w niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 2. Nabożeństwa majowe odprawiamy każdego dnia o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 18.30.

 3. W czwartek o godz. 18.30 zostanie odprawiona Msza św. w czasie której modlić się będziemy w intencji II Synodu Diecezji Koszalińsko Kołobrzeskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkie wspólnoty naszej parafii do wspólnej modlitwy, a po Mszy św. na spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.

 4. W piątek (11 maja) o godz. 18.30 odbędzie się Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Serdecznie zapraszamy.

 5. W najbliższym tygodniu przeżywać będziemy I Komunię św.:
  - w sobotę (12 maja) o godz. 11.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4
  - w niedzielę (13 maja) o godz. 11.15 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2.
  Spowiedź przed I Komunią św. w piątek o godz. 16.00 i o 17.00.

 6. Grupa Ojca Pio zaprasza na Mszę Świętą w najbliższą niedzielę na godz. 08.30.

 7. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się w kościele św. Stanisława Kostki (po Mszy św. o godz. 18.30) a zakończy procesyjnym przejściem (ulicami – Browarną i Ludową) w naszym kościele. Serdecznie zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie.

 8. W naszej parafii odbywa się cykl konferencji dla kobiet. Najbliższa konferencja pt. „Emocje, które ma tylko kobieta. Jak ujarzmić siłę, która może wszystko zniszczyć. Obalamy kłamstwa o tym, że nad emocjami nie da się zapanować.” odbędzie się we wtorek (08 maja). Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.

 9. Żywy Różaniec zaprasza na 6 Pielgrzymkę Żywego Różańca do sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu, która odbędzie się 12 maja 2018 roku. Wyjazd sprzed naszego kościoła o godz. 8.45. Koszt 10 zł. Zapisy w zakrystii.

 10. Nasza parafia organizuje wyjazd na XXII Spotkanie Młodych - Lednica 2018. Tegoroczne spotkanie pod hasłem „Jestem” odbędzie się 2 czerwca. Zapisy w zakrystii.

 11. Zachęcamy do nabycia nowego numeru Głosu św. Antoniego jak również innej prasy katolickiej.

 12. Parafia Miłosierdzia Bożego zaprasza rodziców na spotkanie „ABC skautingu”, które odbędzie się w piątek (11 maja) po Mszy Św. wieczornej.

 13. Parafia św. Jana Bosko zaprasza wszystkich chętnych na 5 dniową autokarową pielgrzymkę śladami Bożego Miłosierdzia do Wilna i okolic. Termin pielgrzymki 23 - 27 lipca.

 14. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku zostali odprowadzeni: Bolesław KOWALSKI lat 70 i Krzysztof NADER lat 69. Za w/w i za naszych bliskich zmarłych módlmy się: Wieczne odpoczywanie… Niech odpoczywają…