Ogłoszenia duszpasterskie


III Niedziela Wielkiego Postu - 04.03.2018

 • Dzisiaj po każdej Mszy Świętej, wolontariusze ze Szkół Podstawowych i Gimnazjum naszej parafii wraz z członkami Towarzystwa Pomocy Chorym, zbierają datki na budowę pilskiego hospicjum. Wyrazem wdzięczności za złożone ofiary są żonkile wykonane przez młodzież.

 • Również od dzisiaj przeżywamy nasze Wielkopostne Rekolekcje. Nauki rekolekcyjne będą głoszone: w poniedziałek, wtorek i środę na Mszach św. o godz.: 7:00, 9:00 i 18:30.

 1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach MĘKI PAŃSKIEJ.
  - W każdy piątek DROGA KRZYŻOWA:
  • dla dorosłych po Mszy św. o godz. 8:00,
  • dla dzieci o godz. 17:00,
  • a dla młodzieży i dorosłych o godz. 19:15.
  - Nabożeństwo GORZKICH ŻALI z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 18:00. Taca z Gorzkich Żali przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.

 2. W środę o godz. 18:30 Msza św. w intencji Ojczyzny, Papieża, Radia Maryja i TV Trwam.

 3. W piątek po wieczornej drodze krzyżowej odbędzie się nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.

 4. Grupa Ojca Pio spotyka się w najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 8:30.

 5. Żywy Różaniec zaprasza na Misterium Męki Pańskiej w Sanktuarium Matki Bożej w Górce Klasztornej. Wyjazd 24 marca, sprzed naszego kościoła o godz. 12:00. Koszt 12 złotych. Zapisy w zakrystii.

 6. W parafii św. Jana Bosko w Pile odbędzie się NOC KONFESJONAŁÓW. Rozpocznie się ona w piątek (9 marca) o godz. 15:00 a zakończy w sobotę (10 marca) również o godz. 15:00.

 7. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku została odprowadzona Halina MUSIAŁ lat 69. Za w/w i za naszych bliskich zmarłych módlmy się: Wieczne odpoczywanie… Niech odpoczywają…