br. Tomasz Wołoszyn

proboszcz i gwardian klasztoru
  • Data urodzenia:
    1974-05-09
  • Dzień imienin:
    22 września
  • Miejsce urodzenia:
    Oborniki Wlkp., archidiec. poznańska
  • Święcenia kapłańskie:
    2000-05-20
Opowiedzialny za:
  • Caritas
  • Biuro parafialne
  • Domowy Kościół
  • Wspólnota Franciszkańska Tau
  • Rada parafialna

br. Elizeusz Martynów

senior wspólnoty
  • Data urodzenia:
    1934-11-09
  • Dzień imienin:
    25 sierpnia
  • Miejsce urodzenia:
    Lipowiec, archidiec. lwowska
  • Święcenia kapłańskie:
    1961-09-20
Opowiedzialny za:
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia

br. Rafał Ciurej

  • Data urodzenia:

    1992-10-21

  • Dzień imienin:

    29 września

  • Miejsce urodzenia:

    Paczków, diecezja opocka

  • Święcenia kapłańskie:

    2020-05-16

Odpowiedzialny za:
  • Ministranci
  • Młodzież Franciszkańska TAU
  • Katecheza w Szkole Podstawowej nr 2
  • Katecheza w Zespole Szkół przy ul. Teatralnej
  • Chorzy - pierwszy piątek miesiąca
  • Schola "Cappuccino" (czyt.: "Kapuczino")

br. Michał Draus

  • Data urodzenia:
    1965-12-23
  • Dzień imienin:
    29 września
  • Miejsce urodzenia:
    Rzeszów, diecezja rzeszowska
  • Święcenia kapłańskie:
    1991-06-22
Opowiedzialny za:
  • w trakcie aktualizacji

br. Jerzy Winiarski

  • Data urodzenia:

    1961-04-04

  • Dzień imienin:

    23 kwietnia

  • Miejsce urodzenia:

    Sokołów Małopolski, diecezja szczecińsko-kamieńska

  • Święcenia kapłańskie:
    1988-05-28
Opowiedzialny za:
  • w trakcie aktualizacji

br. Tomasz Regiewicz

  • Data urodzenia:
    1964-03-25
  • Dzień imienin:
    3 lipca
  • Miejsce urodzenia:
    Zabrze, diecezja gliwicka
  • Święcenia kapłańskie:
    1990-06-23

Odpowiedzialny za:

  • w trakcie aktualizacji

br. Tomasz Duszyc

  • Data urodzenia:
    1973-10-22
  • Dzień imienin:
    3 lipca
  • Miejsce urodzenia:
    Sosnowiec, diecezja sosnowiecka
  • Święcenia kapłańskie:
    2001-05-26

Odpowiedzialny za:

  • w trakcie aktualizacji

br. Michał Kiełbasa

  • Data urodzenia:
    1984-12-04
  • Dzień imienin:
    29 września
  • Miejsce urodzenia:
    Łódź; diecezja łódzka
  • Święcenia kapłańskie:
    2011-05-21

Odpowiedzialny za:

  • w trakcie aktualizacji